صفحه اصلی > فرم‌های ارزیابی شرکت‌ها 
فرم‌های ارزیابی شرکت‌ها

پرسشنامه و مدارک لازم جهت اخذ صلاحیت مشاوران و پیمانکاران محترم ( حقیقی و حقوقی)

مدیریت طرح سامانه‌های نوین آبیاری به نمایندگی از معاونت آب و خاک و در راستای تعیین صلاحیت شرکت های مشاور و پیمانکار، فعال در زمینه سامانه های نوین آبیاری، اقدام به طراحی پرسشنامه و فرم هایی کرده است که این فرم ها پس از تکمیل توسط عوامل مجاز شرکت ها و کسب تائید از انجمن صنفی استان، به تائید معاونت آب و خاک (استان یا شهرستان) رسیده و نهایتاً توسط کمیته فنی سامانه های نوین آبیاری منطقه ۲ کشور مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت. (روند مذکور بنابه شرائط استانی و منطقه ای ممکن است با نظر نماینده استانی طرح سامانه های نوین آبیاری  تغییراتی داشته باشد.)
نتیجه ارزیابی جهت تمدید مجوز شرکت ها، به معاونت فنی آب و خاک کرج ارسال می شود،‌ لذا تکمیل دقیق فرم ها و ارسال به موقع آن ها در انجام روند ارزیابی نقش مهمی دارد.
با توجه به تاکید مشاور محترم وزارت کشاورزی، از مشاوران و پیمانکاران محترم خواهشمند است در اولین فرصت نسبت به تکمیل و ارسال فرم ها اقدام فرمایند. مطمئناً شرکتهائی که در این زمینه همکاری مناسبی داشته باشند و مدارک خود را با دقت تهیه کرده و در اسرع وقت ارائه نمایند، در اولویت بوده و از امتیاز بیشتری برخوردار خواهند شد.


راهنمایی و دستور العمل تکمیل مدارک و فرم های مورد نیاز در فایل های زیر بصورت پی‌دی‌اف و ورد قرار داده شده است.


دانلود فرم های مور نیاز مشاوران

بصورت پی‌دی‌اف

بصورت ورد

 

دانلود فرم های مورد نیاز یپمانکاران

بصورت پی‌دی‌اف

بصورت ورد

 

لطفا به دلیل تعدد شرکتهای مشاور و پیمانکار (بیش از ۷۰۰ شرکت) و روند اداری  وصول، بررسی و ارسال مدارک و همچنین روند بررسی و بازبینی مجدد توسط معاونت محترم آب خاک کرج، خواهشمند است پس از ارسال مدارک حداقل ۱۰ روز بعد، اقدام به پیگیری فرمائید.


لطفا در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی بیشتر و سوال با  آدرس و ايمیل زیر تماس بگیرید:

آدرس شرکت مهندسی مشاور جاماب: تهران، خ زرتشت غربی پ ۴۲ کد پستی: ۱۴۱۵۷۵۳۹۹۸
کمیته فنی مدیریت سامانه های نوین آبیاری  jamab.samab@gmail.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال سایت متعلق به شرکت مهندسین مشاور جاماب می باشد.